Pracujemy tak, jak chcielibyśmy, żeby inni pracowali dla nas.

ęąDESIGN to agencja reklamowa powstała z połączenia sił ludzi, którzy “zjedli zęby” przy wdrażaniu różnego typu kampanii reklamowych. Blisko 20 lat doświadczenia w branży, praca przy dużych projektach, świadomość zmieniającego się rynku, pozwala na pewien rodzaj luzu w proponowaniu rozwiązań dla nowoczesnego biznesu.

Nie da się być specem od wszystkiego, dlatego tak ważny jest solidny zespół fachowców. Graficy, ilustratorzy, programiści, copywriterzy, marketingowcy i technolodzy, bez których nawet “najgenialniejszy” projekt nie miałby prawa zaistnieć.

Rebranding dopadł i nas.

Nie ma nic gorszego niż burza mózgów na swój własny temat. Wykluczające się koncepcje graficzne, pojemna semantycznie nazwa, w której musi być wszystko. Permanentna wojna o spójność koncepcji i antyczne decorum. Po wielodniowych i bezowocnych bataliach z kuchni dobiegł był dialog:

– on jest taki ę, ą…
– chyba raczej ś, ź, ć, dź…

I to było to! ęąDESIGN. Zdecydowaliśmy się porozumiewawczo mrugnąć okiem i swojskie “ęą” wykorzystać z całym arsenałem semantycznych konotacji. Dodaliśmy DESIGN, żeby było światowo…