PSIA-MAĆ.PL | KALENDARZ 2014

Leszk Sokoł

polskim malarzem, przedstawicielem surrealizmu.

Miesięcznik “Przyjaciel Pies” zauważył projekt naszego kalendarza, stworzonego we współpracy z Leszkiem Sokolem.

Jednym kijem rzeki nie zawrócisz, ale mając ich kilka możesz zrobić tamę i skierować wodę nowym korytem.

Anna, autorka PSIA-MAC.PL

Wielkie serca często ma niewiele wspólnego z wartością konta bankowego. Każdy ma coś, co może dać innym i nie muszą to być pieniądze..

Świat wolontariatu i prawdziwych działań NON PROFIT nie jest światem bohaterów, którzy niewzruszeni trwają na swoich postumentach. Jeśli czasem jest radosny, to satysfakcja trwa tylko moment i kończy się w chwili, kiedy na miejsce jednego uratowanego kota czy psa pojawia się kilka innych. Niwelowaniu skutków ludzkiej głupoty i zaniedbań urzędowych towarzyszy głównie bezsilność i frustracja, która miesza się z rezygnacją. Można się poddać lub reagować na tyle, na ile możemy odziaływać na otaczających nas ludzi.

Leszek Sokół
malarz surrealista

Leszek Sokół to polski malarz, przedstawiciel surrealizmu. Ukończył Państwową Szkołę Plastyczną w Warszawie. Absolwent Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. To dzięki jego pracom wykonany przez nas projekt zwrócił uwagę miesięcznika Przyjaciel pies i wdarł się na medialne salony. Jest to miłe biorąc pod uwagę, że kalendarz jest efektem współpracy wielu małych fundacji i organizacji prozwierzęcych, które  postanowiły połączyć siły i zrobić coś razem. Jak widać – udało się.

Stylistyka prac Leszka Sokoła, ich odrealniona sceneria, przytulność wnętrz, ciepło barw i oniryczny spokój są wszystkim tym, czego zwykle nie ma w schroniskach, czego nie doświadczają zwierzęta pozbawione właściwej opieki i zainteresowania.

Kalendarz to podsumowanie pewnego etapu naszej obecności w social mediach. Znalazły się na nim logotypy zaprzyjaźnionych organizacji, które każdego dnia stawiają czoła bezdomności i związanym z nim tragediom zwierząt pozostawionych na pastwę losu.

__
AnKo

Related Blogs

historia reklamy - agencja reklamowa katowice