O NAS

ęąDESIGN


SPÓJNE STRATEGIE KOMUNIKACJI

PORZĄDKUJEMY WIZERUNEK MAREK

15 lat doświadczenia

Wiedza i doświadczenie poparte bogatym i różnorodnym portfolio

Jesteśmy agencją marketingową typu 360. W swojej pracy skupiamy się na projektowaniu graficznym, komunikacji wizualnej oraz koordynowaniu elementów kampanii wizerunkowych, realizowanych dla naszych klientów.

PORTFOLIO KLIENTÓW

Startupy, korporacje, instytucje publiczne i państwowe.

Pracujemy z każdym, komu mamy coś do zaoferowania i kto potrzebuje przemyślanego designu ubranego w jakość i skuteczność. Rozmiar firmy nie ma tu znaczenia, bo wszystkim i wszędzie chodzi o to samo – rzetelność, profesjonalizm i doświadczenie, które pozwala unikać błędów i przepalania budżetu na nonsensy.

Zażółć gęślą jaźń

Zawiłe bywają ścieżki składające się na naming i markę. To jedna z nich.

ęąDESIGN to nazwa, która kryje w sobie wiele świadomie użytych i ryzykownych elementów znaczenia. Z jednej strony streszcza sympatię do języka i komunikacji, z drugiej jest przede wszystkim żartem i puszczeniem oka do zapożyczeń i anglojęzycznej nowomowy branżowej.

LEKKOŚĆ TWORZENIA

Jesteśmy twórczy. Znamy schematy. Wiemy jak z nich korzystać. Wiemy również, kiedy tego nie robić.

KSZTAŁTUJEMY POSTAWY SPOŁECZNE

Od 2011 r. we współpracy z mediami edukujemy na temat problemu jakim są pseudohodowle. PSIA-MAC.PL wymierzona jest w szarą strefą handlu zwierzętami rasowymi.

PIES Z ODZYSKU

Działamy na rzecz organizacji prozwierzęcych, które walczą z bezdomnością zwierząt, popularyzując odpowiedzialne adopcje.

Szukasz pomysłów dla biznesu?
Pomożemy stworzyć unikalny wizerunek marki.

Napisz do nas