O NAS

ęąDESIGN
agencja reklamowa

Współpracujemy z klientami z różnych zakątków świata. Mimo różnych współrzędnych geograficznych, wszystkim zależy na tym samym – owocnej współpracy i spokoju, gdyż ktoś nad nimi mądrze czuwa.

Dlaczego wybrać nas?

Doświadczenie

Doświadczenie to suma sukcesów i porażek, które uczą pokory i dają pewien rodzaj luzu. Proponujemy tylko sprawdzone i skuteczne narzędzia marketingowe.

Zgrany zespół

Wyselekcjonowany i uzupełniający się zespół specjalistów z różnych dziedzin gwarantuje profesjonalizm i  troskę na każdym etapie realizacji zlecenia, od projektu po produkcję.

Wysoki standard

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami i drukarniami, co do których standardów mamy pewność. Mamy jedną zasadę – albo robimy coś doskonale, albo nie robimy tego wcale.

Kreatywność

Podobno mamy “dar harmonijnego łączenia kropek”.  Traktujemy to jako najwyższej próby komplement. Podobno wszystko już było. Nasze portfolio pokazuje, że wiąż można “inaczej”.

Kreatywność poza schematem

Pomysłowość, wiedza, doświadczenie i innowacyjne podejście do reklamy  to klucz do sukcesu każdej marki. Od zawsze stawiamy na poszerzanie kompetencji i wzbogacanie zespołu o fachowców z różnych dziedzin, dzięki którym możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 

20lat na rynku
33424obserwujących
6000000udostępnień
35Publikacji
Kampania PSIA-MAĆ.PL

PSIA MAĆ to nasz autorski projekt, mający na celu edukację w zakresie odpowiedzialnego kupowania rasowych psów. Impulsem do jego stworzenia była likwidacja pseudohodowli (2011 r.), w której wynędzniałe psy umierały śmiercią głodową.

Międzynarodowe standardy

Jesteśmy otwarci na międzynarodowe środowiska biznesowe, dopasowując naszą ofertę do uniwersalnych, europejskich standardów i potrzeb. Współpracujemy między innymi  z ambasadą Polski w Irlandii.

Wspieramy organizacje OPP

Zaangażowanie w działania prozwierzęce poskutkowało wieloletnimi przyjaźniami, a te naszym wkładem w grafikę i wymyślanie szalonych gadżetów dla rozmaitych psich i kocich fundacji.

Dobry design jest konsekwentny i przemyślany w każdym szczególe.

Łączymy siłę designu, moc strategii i potęgę technologii.

Dobry design jest ponadczasowy i funkcjonalny, a każda zainwestowana w niego złotówka przynosi zysk. Dobry design broni się sam.

Czasem obraz wart jest więcej niż tysiąc słów.

Przywiązujemy ogromna wagę do jakości oferowanych przez nas rozwiązań.

D. A. Garvin zaproponował podział definicji jakości na siedem kategorii.

My mamy tylko jedną zasadę. Nie oferujemy produktów czy usług, za które byłoby nam wstyd przed klientem.

Albo porządnie albo wcale.

Sukcesy naszych Klientów to nasze sukcesy.

Kluczem do nich jest zaufanie i wzajemny szacunek.

Wieloletnie współprace to rezultat sumy wielokrotnie potwierdzonego zaufania i poczucia biznesowego bezpieczeństwa.

Napisz do nas i sprawdź

Czasem ktoś pyta, dlaczego 'ęą'. Nigdy nikt nie zapytał, dlaczego DESIGN.

Mamy czarny pas z polskiego i lubimy go używać.

Z lekkim mrugnięciem oka branżowy bełkot okrasiliśmy swojsko brzmiącymi polskimi dyftongami.

Granice języka są granicami Twojego świata.
24Lut2016
druk MultiLoft

Technologia MultiLoft to jedna z popularniejszych ostatnio technik poligraficznych. Umożliwia tworzenie wysokiej jakości produktów zadrukowanych w druku cyfrowym lub offsetowym...

24Lut2016
Sublimacja

Wykorzystywana jest przy produkcji gadżetów reklamowych: koszulek, kubków, smyczy i wielu innych W druk sublimacyjnym wydruk wykonywany jest specjalnymi atramentami...

24Lut2016
Wypełniacze słowne – lorem ipsum

Wszystko ma jakiś początek, nawet wata słowna, która rozbrzmiewa patetyczną quasi-łaciną na niedokończonych jeszcze stronach internetowych, ulotkach. Obecnie “lorem ipsum”...

01Lip2018
Wystawa “Męska rzecz”

Nietypowy obiekt zagościł w portfolio naszych rzeczy "uroczo innych". Nie mogło być "gadżetowo", "katalogowo", seryjnie. Musiało być tak, jak faktycznie ongiś...

25Mar2019
Historia reklamy

Reklama nie jest wynalazkiem współczesności. Niektórzy historycy reklamy twierdzą, że narodziła się w starożytnym Babilonie, Egipcie i Fenicji. Jej rozwój...

[elfsight_facebook_chat id="1"]