O NAS

ęąDESIGN
agencja reklamowa Katowice

Współpracujemy z klientami z różnych zakątków świata. Mimo różnych współrzędnych geograficznych, wszystkim zależy na tym samym – owocnej współpracy i spokoju, gdyż ktoś nad nimi mądrze czuwa.

Dlaczego
wybrać
nas
?

Doświadczenie

To suma porażek i przede wszystkim sukcesów, które otwierają na pewien rodzaj odwagi w podejmowaniu i proponowaniu innowacyjnych rozwiązań.

WIEDZA

Zespół doświadczonych specjalistów gwarantuje rzetelność i kompetentną opiekę w każdym obszarze współpracy – od analizy po wdrożenie.

JAKOŚĆ

Pracujemy na technologiach i materiałach, co do których mamy pewność, że wpiszą się w oczekiwania najbardziej wymagających obiorców.

ZROZUMIENIE

Przyglądamy się i porządkujemy chaos współistniejących pomysłów. Ubieramy je w realne kształty i obrazy, które docelowo tworzą harmonijne marki.

Technologia kontra reguły

Nasi technolodzy wciąż nie są zgodni, czy pomysłowość to zaleta, czy spędzająca sen z powiek zmora zmuszająca do ciągłych eksperymentów. Nie mają za dużego wyboru, bo ich wiedza połączona z szalonymi pomysłami nazywana jest innowacyjnym podejście do reklamy .

20lat na rynku
33424obserwujących
6000000udostępnień
35Publikacji
Kampania PSIA-MAĆ.PL

PSIA MAĆ to nasz autorski projekt, mający na celu edukację w zakresie odpowiedzialnego kupowania rasowych psów. Impulsem do jego stworzenia była likwidacja pseudohodowli (2011 r.), w której wynędzniałe psy umierały śmiercią głodową.

Międzynarodowe standardy

Jesteśmy otwarci na międzynarodowe środowiska biznesowe, dopasowując naszą ofertę do uniwersalnych, europejskich standardów i potrzeb. Współpracujemy między innymi  z ambasadą Polski w Irlandii.

Wspieramy organizacje OPP

Zaangażowanie w działania prozwierzęce poskutkowało wieloletnimi przyjaźniami, a te naszym wkładem w grafikę i wymyślanie szalonych gadżetów dla rozmaitych psich i kocich fundacji.

Dobry design jest konsekwentny i przemyślany w każdym szczególe.

Łączymy siłę designu, moc strategii i potęgę technologii.

Dobry design jest ponadczasowy i funkcjonalny, a każda zainwestowana w niego złotówka przynosi zysk. Dobry design broni się sam.

Czasem obraz wart jest więcej niż tysiąc słów.

Przywiązujemy ogromna wagę do jakości oferowanych przez nas rozwiązań.

D. A. Garvin zaproponował podział definicji jakości na siedem kategorii.

My mamy tylko jedną zasadę. Nie oferujemy produktów czy usług, za które byłoby nam wstyd przed klientem.

Albo porządnie albo wcale.

Sukcesy naszych Klientów to nasze sukcesy.

Kluczem do nich jest zaufanie i wzajemny szacunek.

Wieloletnie współprace to rezultat sumy wielokrotnie potwierdzonego zaufania i poczucia biznesowego bezpieczeństwa.

Napisz do nas i sprawdź

Czasem ktoś pyta, dlaczego 'ęą'. Nigdy nikt nie zapytał, dlaczego DESIGN.

Mamy czarny pas z polskiego i lubimy go używać.

Z lekkim mrugnięciem oka branżowy bełkot okrasiliśmy swojsko brzmiącymi polskimi głoskami.

Granice języka są granicami Twojego świata.
21Lip2018
Muzeum Śląskie, wystawa “MĘSKA RZECZ”

Narodziła się w Babilonie, obecna była także w starożytnym Egipcie i Fenicji. Jej rozwój nierozerwalnie związany był z rozwojem handlu i...

24lt.2020
druk MultiLoft

Technologia MultiLoft to jedna z popularniejszych ostatnio technik poligraficznych. Umożliwia tworzenie wysokiej jakości produktów zadrukowanych w druku cyfrowym lub offsetowym...

20Lip2021
Dzieje reklamy

Narodziła się w Babilonie, obecna była także w starożytnym Egipcie i Fenicji. Jej rozwój nierozerwalnie związany był z rozwojem handlu i...

[elfsight_facebook_chat id="1"]